Робоча нарада щодо питань організації та проведення цьогорічного конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених

Вчора відбулася робоча нарада щодо питань організації та проведення цьогорічного конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН, в якому взяли участь представники РМУ при МОН Олеся Ващук, Кирило Ніколаєв, Наталія Коленда та Вікторія Москвіна.
Щодо підсумків робочої наради:
1. Визначено орієнтовні дати оголошення цьогорічного конкурсу, про що МОН найближчим часом повідомить ЗВО та НУ.
2. У цьому році буде оголошено конкурсний відбір експертів до складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами. Строк повноважень нового складу експертів розпочнеться з 1 січня 2021 року.
3. Оновлено та погоджено шкалу оцінювання експертного висновку.
4. Пропозиції від РМУ при МОН щодо зміни форми заявки і експертного висновку із внесенням додаткових критеріїв знайшли розуміння. Але внесення таких змін передбачає юстування, тому вони плануються для впровадження при проведенні чергових конкурсів.
5. Розглянуто питання щодо нематеріального стимулювання експертів та членів Конкурсної комісії.
Дякуємо МОН за розуміння у питаннях підтримки молодих учених.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *