Оновлено Реєстр Рад молодих вчених станом на 1 квітня 2021 року

Шановні молоді вчені!

Станом на 1 квітня оновлено Реєстр рад молодих вчених. Нагадуємо, Реєстр функціонує з метою налагодження професійних контактів між молодими вченими рад молодих вчених, науковими установами, закладами вищої освіти України та іноземними науковими установами та організаціями для поглиблення наукової, освітньої співпраці та спільного проведення заходів з наукової і освітньої діяльності.

Можливості які відкриває цей Реєстр:

– звернутися до Ради молодих вчених у Вашому закладі/установі/інституції, долучитися до її роботи, отримати інформаційну та методичну підтримку;

– звернутися з ініціативою проведення спільних освітньо-наукових проєктів та заходів;

– отримати практичну допомогу колег та їхній досвід у формуванні Ради молодих вчених у Вашому закладі/установі/інституції;

– контактувати на регіональних рівнях, проводити спільні заходи, об’єднуватися та обмінюватися корисними кейсами.

Якщо Ви бажаєте долучитися до Реєстру, будь ласка, впевніться, що Ваше об’єднання відсутнє у переліку, а потім заповніть заявку за посиланням: https://docs.google.com/…/1kx6uJyyc3ltDRyxnfHzt…/edit…. Під час наступного оновлення Ваше об’єднання буде додано до Реєстру. Звертаємо Вашу увагу, що ради молодих вчених та наукові товариства розміщені на двох різних аркушах ресурсу.

Інформацію про мережу Рад молодих вчених України буде розміщено, відповідно до наданих Вами даних, на офіційному сайті Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України https://ysc.in.ua/proiekty/.

Реєстр розміщено за посиланням: https://docs.google.com/…/1z…/edit….

Долучайтеся, разом Ми зможемо більше!

Возможно, это изображение (текст «nnn noกก разом ми сильниши реестр рад молодих вчених A твоя рада тут ε?»)