Глобальний інноваційний саміт

18-21 травня 2021 року відбудеться Глобальний інноваційний саміт #GIS2021 у м. Грац, Австрія (онлайн). Це міжнародне місце зустрічі представників бізнесу, інноваторів, дослідників та експертів із фінансування для колаборації, розширення кола потенційних контактів, обміну знань (навичок), а також презентації нових бізнес-ідей.

Мета заходу – представлення та обмін нових можливостей міжнародного співробітництва, особливостей участі у Міжнародній європейській інноваційній науково-технічній програмі EUREKA, новій рамковій програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій “Горизонт Європа”. Особливу увагу спікерів буде сконцентровано на таких напрямах, як Європейський зелений курс, особливості цифрової трансформації та питаннях пост-COVID.

Також під час #GIS2021 будуть організовані b2b зустрічі з іншими учасниками заходу (15-хвилинні приватні вебзустрічі), які дозволять розширити професійну мережу для нових спільних проєктів. Докладніше про алгоритм участі в b2b зустрічах – за покликанням .

Захід проходитиме онлайн, реєстрація на #GIS2021 вже розпочалася й доступна за покликанням .

Програма заходу постійно оновлюється й доступна за ось тут .

Докладнішу інформацію про захід можна знайти на сайті або у координатора національних проєктів програми EUREKA від України – Олени Харіної (+38 (044) 287 82 16, +38 (098) 866 60 56 або kharina@mon.gov.ua, olena.kharina@gmail.com).

Інфо зі сторінки МОН України в ФБ.

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст «O освтинауки науки MIHICTEPCTBO укратни глобальний нновацйний CAMIT 2021 18-21 травня 2021 року, онлайн»)