Посвята в аспіранти_Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди

20 вересня 2021 року в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди відбулося свято – Посвята в аспіранти!

У заході участь взяла голова РМУ при МОН України Олеся Ващук, яка побажала молодим ученим “рухатися і не боятися змін”, а також нагородила переможців університетського конкурсу написання есе “Моя академічна доброчесність”.

З привітальним словом звернулася голова РМУ при ХОДА Олександра Мандич. Очільниця молодіжного наукового руху області висловила подяку організаторам події та нагородила переможців регіонального конкурсу наукових робіт “Молода наука Харківщини: вектори розвитку”.

Ректор університету Юрій Бойчук вручив грамоти за активну наукову діяльність та досягнуті результати в науково-дослідній роботі здобувачаи вищої освіти та подяки викладачам за керівництво науково-дослідною роботою студентів та аспірантів.

В рамка заходу аспіранти та докторанти першого року навчання отримали інформацію щодо особливостей навчання в аспірантурі та кар’єрного наукового зростання від завідувачки відділу аспірантури та докторантури Ірини Разуменко та голови ради молодих учених ХНПУ імені Г.С. Сковороди Ольги Башкір.