Буткемп Sсience&Business StartupBootcamp_старт

Міністерство освіти і науки України (далі – МОН) у партнерстві з Фондом розвитку інновацій (Український фонд стартапів – далі УФС) запроваджує проведення щоквартального заходу – буткемпу Sсience&Business StartupBootcamp з метою поєднання наукового та інноваційного потенціалу науковців, стартаперів, компаній, експертів, інвесторів, медіа для пошуку інноваційних рішень, підвищення обізнаності з питань бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій, промоції вебплатформи «Наука і бізнес» для взаємодії суб’єктів інноваційного процесу.

У зв’язку з цим 30-31 жовтня 2021 року відбудеться інтенсивний офлайн буткемп для науковців, стартапів та підприємців на ранніх стадіях розвитку у галузі наукоємних інновацій та технологій, за участі провідних експертів та наставників з бізнесу, маркетингу, продажів, інвестицій та інновацій.

В межах Sсience&Business StartupBootcamp буде презентовано вебплатформу «Наука і бізнес», яка є онлайн майданчиком для комунікації та ефективної взаємодії представників бізнесу та наукової спільноти, дає можливість бізнесу знайти науковий результат, необхідний для його розвитку, а вченим – реалізувати власний науковий потенціал та комерціалізувати результати свого наукового пошуку.

Ми запрошуємо науковців та стартаперів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, що мають наукову складову, та які прагнуть отримати новий досвід, знання та навички у ключових сферах діяльності стартапів для комерціалізації своїх напрацювань.

Участь в Sсience&Business StartupBootcamp free of charge, за умови попередньої реєстрації та проходження відбору, за посиланням до 27 жовтня 2021 включно. https://usf.com.ua/ssience-business-startupbootcamp-by…/

Буткемп триватиме два дні (30-31 жовтня 2021 року) та міститиме 5 тематичних сесій, зокрема, такі: маркетинг, інвестиції, продажі, правове регулювання та фінанси, загальною тривалістю 18 годин з 10:00 до 19:00 щоденно.

В рамках тренінгу, відібрані команди стануть учасниками професійного менторства від галузевих експертів зі значним досвідом зі світу стартапів та бізнесу та зможуть взяти участь у Демо-днях для презентації своїх проєктів провідним компаніям з метою подальшої колаборації.

Протягом насиченої програми Sсience&Business StartupBootcamp, на команди чекають:

• воркшопи в режимі реального часу від провідних експертів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності стартапів;

• нетворкінг та комунікація з провідними партнерами заходу, його учасниками та експертами;

• доступ до глобальної мережі менторів, партнерів, галузевих експертів та стартапів;

• настановчі сесії від експертів, що охоплюють ключові сфери діяльності стартапу;

• доступ до інструментів підтримки науково-технічних та інноваційних проєктів в Україні (програми МОН, УФС) та за її межами (програма ЄС «Горизонт Європа»);

• поради щодо використання інструментів онлайн колаборації науки та бізнесу;

• практичні поради від менторів з метою просування власної справи;

• інструменти та методики мислення, які допоможуть прискорити зростання та розвиток команди;

• Q&A сесії, під час яких команди зможуть поставити та розібрати актуальні для них запитання.

Sсience&Business StartupBootcamp буде проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

У разі виникнення додаткових питань, звертатися до державних експертів експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та інновацій Оксани Крукевич та Юлії Лихачової, e-mail: krukevych@mon.gov.ua, yulia.lykhachova@mon.gov.ua, тел. (044) 2878217.