🌟🌟🌟 МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

Номінація: Наукова конференція

ВЕРШИНІНА ДАРИНА МИКОЛАЇВНА – Голова ради молодих вчених Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова

Здобутки вченого: До конкурсу представлена V міжнародна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти і молодих вчених. Організаторами якої є представники ради молодих вчених ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Коло інтересів: на конференції розглядаються проблемні аспекти розвитку територій та актуальні шляхи їх вирішення. Розглядаються актуальні питання міського та регіонального розвитку у системі державного управління та місцевого самоврядування; економічні, інформаційні, екологічні та соціальні аспекти розвитку територій; сучасні напрями розвитку архітектури та містобудування; альтернативні джерела енергії; транспортні системи та технології; управління проектами та програмами розвитку територій.

Email: daryna1992v@gmail.com

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек, сидит и текст)