Спілка Рад молодих вчених_7

22.12.2021 р. о 16:00 відбулося сьоме засідання Спілки Рад молодих вчених за участі пана Олексія Шкуратова, заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції.

Питання до обговорення:

1. Офіс підтримки вченого;

2. Конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0015-16#Text);

3. Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/560-94-п#Text)

Нагадуємо, що Спілка Рад молодих вчених – це робочі онлайн наради, що відбуваються щомісяця, на яких Ми з Вами у реальному часі обговорюємо поточні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку Рад молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи. Обговорюються ті питання, з якими звертаються зацікавлені особи до РМУ при МОН. Так, у форматі ZOOM зустрічі ми обговорюємо стратегії розвитку та проєкти, а порядок денний щомісяця формується відповідно до Ваших пропозицій.