??? МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

ПЛЄХОВА ОЛЕСЯ ОЛЕКСАНДРІВНА – голова Ради наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Харківського національного медичного університету

НОМІНАЦІЯ 6 – «Наукова школа»

Ми навчаємо Soft-skills strategy, як виходити з нестандартних ситуацій, у які може потрапити кожен науковець (забуті слова під час доповіді, непрацююча презентація, вкрай допитливі опоненти). Ці інтенсиви допомогають вибудувати тактику дій у таких ситуаціях. Паралельно розвиваємо комунікативні навички, навички самоорганізації, креативемо та вчимося працювати з інформацією.

НОМІНАЦІЯ 10 – «Науковий проект»

BattleMed – надзвичайна подія для кожного науковця, який полюбляє цікаві та неординарні завдання, розвиток власних знань, нові знайомства та захоплюючі пригоди. Усе зроблено у вигляді квесту, що додає цікавості та підтримує дух суперництва! Вже три роки поспіль ми збираємо студентів з усієї країни задля пригод, нових знань та знайомств!

НОМІНАЦІЯ 11 – «Наукова конференція»

Щорічно на базі ХНМУ проводиться Фестиваль молодіжної науки «Медицина третього тисячоліття». В рамках фестивалю відбувається низка заходів, а саме: Міжвузівська конференція молодих вчених та студентів «Медицина третього тисячоліття», Брейн-ринг молодих учених «Медицина без меж», Студентський дебатний клуб, Молодіжне наукове стендап-шоу «Science slam», Школа молодого науковця «Science for everybody». Загалом у даному заході беруть участь більше 500 учасників.

Email: plehovaolesja@gmail.com

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек и текст)