🌟🌟🌟 МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ_2020

Знайомимо Вас ближче з кожним номінантом Конкурсу “Молодий вчений року” в кожній номінації з метою популяризації молодих вчених та їх наукових здобутків в суспільстві!

Номінації 17 “Науковець з наукометричною базою” та 62 “Економіка”

КУЧЕР АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ – доктор економічних наук, кандидат педагогічних наук, старший дослідник, член-кореспондент Академії економічних наук України, професор кафедри екології та менеджменту довкілля, заступник директора з навчальної роботи навчально-наукового інституту екології Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, головний науковий співробітник відділу науково-економічної діяльності, інновацій та координації міжнародного співробітництва ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського».

Досягнення та сфера наукових інтересів: аграрна економіка; екологічна економіка та менеджмент; екологічна освіта; економіка деградації земель; стале управління ґрунтами; сталі, кліматичні й зелені фінанси.

Автор і співавтор понад 320 публікацій, серед яких 38 статей у міжнародних журналах, що індексуються в Scopus та/або Web of Science Core Collection.

Email: kucher@karazin.ua

Хочете детальніше дізнатись про номінантів Конкурсу, тоді переходьте за посиланням

http://leader-scientist.com.ua/nominante

Возможно, это изображение (1 человек, очки для зрения и текст)