ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ: ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ БАЗИ ДАНИХ SCOPUS, SCIVAL ТА ІНШІ ЕЛЕКТРОННІ РЕСУРСИ

Як шукати дослідження, присвячені Цілям сталого розвитку, використовувати авторські профілі в Scopus та платформу SciVal для пошуку партнерів, аналізу можливостей наукової співпраці – ці та інші питання будуть розглянуті впродовж серії вебінарів для науковців, що пройдуть англійською мовою з 25 лютого до 25 березня 2021 року.

Спікерами на вебінарах, які організовує компанія Elsevier, виступлять фахівці компанії Бартломей Вєнцковскі, Кшиштоф Шиманьскі та Кейт Патирак.

Вебінари розраховані для керівників закладів вищої освіти, наукових установ, членів редколегій, наукових співробітників, аспірантів та студентів.

Програма вебінарів

Тема 1. Цілі сталого розвитку ООН. Як аналізувати бібліометричні показники?

25 лютого 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація за формою https://www.brighttalk.com/webcast/10439/461206….

Під час вебінара буде проведено аналіз Цілей сталого розвитку з бібліометричної точки зору. Також учасники дізнаються, як шукати в базах даних публікації, присвячені Цілям сталого розвитку, де знайти необхідну інформацію про Цілі сталого розвитку, які публікації були підготовлені за результатами досліджень, присвячених Цілям сталого розвитку, та за рахунок яких джерел фінансування.

Тема 2. Як легко видавати журнал і охопити широку аудиторію?

4 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація https://www.brighttalk.com/webcast/10439/461209….

Цей вебінар буде корисний для тих, хто зацікавлений у створенні журналу або веде журнал, має намір розширити аудиторію читачів або знайти нові способи представити вміст журналу в інтернеті.

Тема 3. 20 цікавих речей, які можна виконувати за допомогою інституційного репозитарію

11 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація https://www.brighttalk.com/webcast/10439/461210….

Під час розширення світу цифрової науки одночасно еволюціонувала й роль інтелектуальної власності. Наразі сучасний репозитарій демонструє не лише статті викладачів. Про інші цікаві речі можна спостерігати в репозитаріях Digital Commons.

Тема 4. Як працювати з авторським профілем та препринтами в Scopus?

18 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація https://www.brighttalk.com/webcast/10439/461211….

У базі даних Scopus є понад 16 мільйонів авторських профілів. Після останніх оновлень Scopus включає також препринти. Під час вебінару учасники дізнаються, як працювати з авторським профілем та препринтами в Scopus, як створюються авторські профілі, яку інформацію можна отримати з профілю автора, які існують препринти та чому вони є в Scopus тощо.

Тема 5. SciVal для дослідників: співпраця та пошуки партнерів

25 березня 2021 року, 12:00 (за київським часом), реєстрація https://www.brighttalk.com/webcast/10439/461212….

Під час вебінару йтиметься про міжнародну співпрацю установи, засоби та функціональні можливості, а також про те, як співпраця впливає на ті чи інші показники

Інфо з https://mon.gov.ua/…/vebinari-dlya-naukovciv-yak…