Рада молодих учених при МОН є учасником High level conference від Європейської Комісії з трансферу технологій в італійському місті Трієст.

Об’єднаний дослідницький центр Європейської комісії (JRC) і Area Science Park організовують конференцію з передачі технологій, яка відбудеться з 17 по 19 листопада 2021 року в Трієсті та онлайн.

Трансфер технологій з дослідницьких лабораторій на ринок є найбільш складним і ризикованим кроком інноваційного процесу. Метою конференції є передача передового досвіду та прискорення розвитку екосистем трансферу технологій у Західних Балканах та Південно-Східній Європі.

Перший день конференції передбачає перше ознайомлення з трансфером технологій і буде представлено ключові інструменти передачі технологій та платформи патентної та ринкової розвідки, присвячені запуску та масштабуванню.

Другий день зосереджується на інноваційних екосистемах та підприємництві, включаючи проектування інноваційних екосистем (включаючи дослідницьку інфраструктуру та тестові стенди), фінансування на ранній стадії, готовність інвесторів та багато іншого.

Третій день розглядає, як максимізувати потенціал успішних угод з передачі технологій в регіоні, і об’єднує місцевих підприємців та дослідників, у тому числі учасників поточної акції EU4TECH Proof of Concept із зміцнення потенціалу для Західних Балкан, щоб представити свій практичний досвід у сфері технологій.

Доступно онлайн

https://ec.europa.eu/…/strengthening-technology…

Нет описания фото.
Нет описания фото.Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и на открытом воздухе)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и в помещении)Возможно, это изображение (5 человек)Возможно, это изображение (1 человек)