✅ІІ Всеукраїнський Форум Рад молодих вчених_реліз

ІІ Всеукраїнський Форум Рад молодих вчених – це той майданчик, який об’єднує в собі молодих вчених. Форум проходив в м. Київ та зібрав амбітних цілеспрямованих молодих вчених з різних куточків України. На форумі особливу увагу приділяли діяльності саме рад молодих вчених регіонів, адже в кожному регіоні наявний свій науковий потенціал. Сьогодні ми представляємо вам діяльність РМВ в Чернігівської області.

Чернігівську область на форумі представлял Олександр Литвин – кандидат технічних наук, голова РМУ при Чернігівській обласній державній адміністрації.

Рада молодих вчених при Чернігівській ОДА започаткована 28 вересня 2021 року.

До ради молодих вчених входять представники з НУ «Чернігівська політехніка», Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва, Академії державної пенітенціарної служби, Державний науково-випробувальний інститут випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, відокремленого підрозділу національного університету біоресурсів і природокористування України «ніжинський агротехнічний інститут», Чернігівського інституту інформації, бізнесу і права, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Серед досягнень ЗВО Чернігівської області хотілось би відзначити наступні.

Рада молодих вчених НУ «Чернігівська політехніка»

– реалізувала проєкт «Трансформація поведінки домогосподарств на ринку фінансових послуг в умовах діджиталізації» запланована на період 2021-2023 рр., що здійснюватиметься за кошти Державного бюджету України;

брала активну участь у розробці «Стратегії сталого розвитку Чернігівської області на період до 2027 року»;

представник ради став переможцем у конкурсі «Молодий вчений року- 2020» у номінації «Науковий стартап».

Молоді вчені університету є стипендіатами Кабінету Міністрів України для молодих вчених на період 2020-2022 рр.

Рада молодих вчених в Інституті сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва

Молоді вчені ведуть активну просвітницьку діяльність:

Участь у Всеукраїнській школі молодих вчених мікробіологів (лектори з 19 установ України, більше 100 учасників)

Участь у Конференції молодих вчених «Мікробіологія в сучасному сільськогосподарському виробництві». Доречі, ще сьогодні і завтра можна безкоштовна подати тези доповідей.

Зовсім не страшна мікробіологія – це майбутній онлайн івент Ради, який відбудеться на Хеловін, тож долучайтесь. Буде страшно!

У Ради є свій ютуб-канал з практичними заняттями по грунтовій мікробіології.

Головними досягненнями Ради молодих вчених в Академії державної пенітенціарної служби є:

Співпраця у проведенні освітньо-наукових заходах Академії ДПтС та Конституційного Суду України.

Виїзні заняття в сесійному будинку Верховної Ради України.

Виїзні заняття в Кабінеті Міністрів України.

Реалізація міжнародного проєкту «Правова освіта неповнолітніх ув’язнених» у Прилуцькій виховній колонії

Реалізація міжнародного проєкту «Правова освіта ув’язнених дівчат» для вихованок ДУ “Мелітопольська установа виконання покарань (№ 144)”

Молоді науковці Ради молодих науковців Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка стали складовою частиною виконання 4 грантів Еразмус+ програми Жан-Моне. Інтернаціоналізація молодих науковців НУЧК імені Т.Г. Шевченка також проводиться через постійні міжнародні конференції на базі чи за межами даного ЗВО. Відбувається активна співпраця між молодими науковцями НУЧК імені Т.Г. Шевченка та закордонними закладами-партнерами з Польщі, Румунії, Латвії, Ірландії, Казахстану та Білорусі.

Метою роботи Ради молодих вчених відокремленого підрозділу національного університету біоресурсів і природокористування України «ніжинський агротехнічний інститут» – дослідження проблем та аспектів розвитку у сфері аграрної освіти й науки в сучасних умовах.

Рада молодих вчених Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет ім. акад. Ю. Бугая» активно приймає участь в наукових семінарах, брифінгах та науково-практичних конференціях тим самим мотивує розвиток студентської науки.

Також Чернігівський інститут інформації, бізнесу і права зайняв ІІІ місце на конкурсі студентських проектів щодо заходів з впровадження цілей сталого розвитку. Традиційним в ЧІІБіП МНТУ є проведення щорічної міжнародної науково-практичної конференції, а також студентської міжвузівської конференції.

РМУ при МОН бажає науковій спільноті молодих вчених Чернігівщини рухатися тільки вперед.

Возможно, это изображение (11 человек)