Курси іноземних мов

Пропонуємо обрати з широкого спектра можливостей саме той ресурс, який імпонує Вам найбільше та удосконалити свої знання іноземних мов та професійного розвитку.

Курси іноземних мов

📌Duolingo – це один з найпопулярніших сайтів для вивчення мов, включаючи англійську. Він пропонує інтерактивні уроки з граматики, лексики та вимови, а також вправи для практики читання, письма та розмовної мови.

📌BBC Learning English – на сайті є безліч ресурсів для вивчення англійської, включаючи новини, відеоуроки, аудіоматеріали та вправи.

📌EnglishCentral – це сайт, на якому можна вивчати англійську мову, переглядаючи відео з носіями мови та виконуючи вправи на розуміння відео та вимову.

📌Memrise – на цьому сайті можна вивчати англійську мову, використовуючи ефективні методи запам’ятовування слів та фраз.

📌Busuu – це соціальна мережа для вивчення мов, яка дозволяє спілкуватися з носіями мови, виконувати вправи та отримувати повідомлення від інших користувачів.

📌Ling Appкурси вивчення понад 60 іноземних мов.

📌Test-English  – сайт з вправами та чіткими поясненнями, граматичними таблицями, тестами з читання та аудіювання з транскрипцією, уроками письма, миттєвим виставленням оцінок, відгуками про відповіді та ін.

📌British Council – онлайн-курс самостійного вивчення англійської мови (оплата 5,99 фунта на місяць).

📌Business English Pod – сайт для отримання основних навичок ділової англійської мови.

📌Oxford Learner’s Dictionaries – тлумачний словник.

📌 Розмовний телеграм-канал – мовний клуб для українських науковців.

 

Курси для професійного розвитку

📌Prometheus – платформа онлайн-освіти в Україні.

📌EdEra – студія онлайн-освіти.

📌WiseCow – креативний відеолекторій, що має дев’ять розділів: мистецтво, журналістика, література, музика, кіно, театр, історія, мода та соціум.

📌Alisonпонад 4000 безкоштовних онлайн-курсів у дев’яти різних категоріях.

📌Skills Lab – допоможе розібратися з основними етапами розвитку кар’єри та розкаже про важливі навички, які потребують всі сучасні роботодавці.

Translate »