Щорічні загальні збори Eurodoc (24-25 липня 2020)

З 2014 року Українська національна організація молодих вчених має своє представництво у Європейській раді молодих дослідників і аспірантів

Цьогоріч делегатами від РМУ при МОН виступили Євгенія Поліщук та Ірина Губеладзе. Також Україну представляють Олександр Березко (член Правління Євродок) та Ірина Дегтярьова (член Консультаційної ради Євродок).

24 липня було представлено річний звіт Євродок, де викладені основні досягнення протягом останнього року. Заслухано фінансовий звіт та бюджет на наступний рік.Учасники зборів також дізналися про співпрацю з проєктом F1000 – видавничою платформою для відкритих досліджень вчених, науковців та клініцистів, що пропонує швидку публікацію статей та інших результатів досліджень без редакційних упереджень. Усі статті мають користь від прозорого експертного огляду та редакційних вказівок щодо відкриття всіх вихідних даних.

Також було обговорено результати щорічного опитування національних асоціацій – членів Євродок, метою якого є дослідження умов молодих учених в Європі, а також поліпшення політики Євродока та спілкування з його національними асоціаціями. Україна щорічно бере участь у цьому опитуванні, де презентує інтереси українських молодих учених.25 липня членами Євродок було представлено та обговорено річні та довготермінові цілі Євродок. Обрано нового президента Gulia Malaguarnera (Italy), членів правління, консультантів та секретаріат Євродок на наступний рік.Зокрема Олександра Березко було обрано вебмайстром (відповідальний за підтримку веб-сайту Eurodoc та розміщення контенту) та членом Правління.

Ірина Дегтярьова була обрана координатором робочої групи «Research Integrity» (координація діяльності робочої групи щодо обговорення та розробки політики дослідницької доброчесності).

Ірина Губеладзе була обрана Plan S Officer (відповідальна за співпрацю з cOAlition S щодо поточних розробок з питань впровадження Плану S та політики відкритої науки) та Bologna Follow up Group Officer (відповідальна за співпрацю з групою супроводу Болонського процесу (BFUG)).Окрім того низка українських молодих вчених є членами різних робочих груп у Євродок: Accreditation, Democracy-Sustainability, Doctoral Training, Equality, Finance, Governance, Employment & Careers, Interdisciplinarity, Mental Health, Mobility, Open Science, Policy Research, Research Integrity

Наступна конференція відбудеться в Празі у 2021Більше про діяльність Eurodoc можна дізнатися на сайтіwww.eurodoc.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *