ОПУБЛІКОВАНО РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ПРО ВПЛИВ КАРАНТИНУ НА ДОСЛІДЖЕННЯ ТА КОМУНІКАЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ_сайт @Міністерство освіти і науки України

Як вплинув карантин на дослідження українських молодих вчених? Чого найбільше бракує в нових умовах роботи? Як змінився спосіб наукової комунікації і що стримує її розвиток? Про це йдеться в соціологічному опитуванні «Наукові комунікації молодих вчених під час карантину» https://mon.gov.ua/ua/ministerstvo/pro-ministerstvo/doradchi-organi/rada-molodih-uchenih/iniciativi, що тривало з 6 квітня до 29 травня 2020 року.
Його організувала та провела Рада молодих учених України при МОН України за підтримки аналітичного центру «Українська експертна ліга». Сьогодні, 28 липня 2020 року, результати опитування були розміщені на сайті МОН.
У дослідженні використано онлайн-опитування зі стандартизованою анкетою. Польовий етап проходив з 24 квітня до 29 травня. Загалом було отримано 357 анкет, а до вибіркової сукупності за підсумками процедур контролю відібрано 306. У дослідженні взяли участь молоді науковці з усіх регіонів України (окрім АР Крим).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *