22-24 ВЕРЕСНЯ, ВІДБУДУТЬСЯ ЩОРІЧНІ ЄВРОПЕЙСЬКІ ДНІ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ІННОВАЦІЙ 2020

Дні досліджень та інновацій (R&I Days) – це унікальний майданчик, що збирає політиків, науковців, підприємців та громадян для обговорення тенденцій та формування спільної політики у сфері досліджень та інновацій в ЄС та поза його межами.
Для українських науковців це можливість поспілкуватись з потенційними партнерами, дізнатись більше про запуск нової програми «Горизонт Європа» та обговорити напрями спільної реалізації політики Європейського дослідницького та інноваційного простору (ЄДП).
Цього року програма складається з двох ключових напрямів:
конференція з питань політики (Policy Conference);
виставка Наука чудова! (Science is Wonderful Exhibition!).
Напрям «Конференція з питань політики» охопить 10 найбільш актуальних тем у сфері досліджень та інновацій, зокрема Європейський зелений курс, Горизонт Європа, Місії ЄС, Європейська Інноваційна Рада тощо. Більше інформації за посиланням Policy Conference Info – https://research-innovation-days.ec.europa.eu/policy-conference
Виставка «Наука Чудова!» презентує кращі практики та проєкти країн-учасниць ЄДП та зосередиться на питаннях, пов’язаних з роботою найпотужніших інституцій ЄС у сфері науки та інновацій. Більше інформації за посиланням Science is Wonderful! – https://ec.europa.eu/research/mariecurieactions/events/science-wonderful-2020_en
Звертаємо вашу увагу, що захід буде проводитись в онлайн-форматі, участь безкоштовна.
Для участі необхідно попередньо зареєструватись за посиланням – https://research-innovation-days.ec.europa.eu/register. Поспішайте, останній день реєстрації вже 18 вересня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *