ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ: вплив COVID-19 та скорочення бюджету на наступне покоління дослідників Європейського союзу

Новий спалах коронавірусу, який призвів до глобальної пандемії, негативно позначився на дослідниках, прогресі їхньої роботи та кар’єрі. Через карантинні обмеження багато дослідників втратили повноцінний доступ до своїх дослідницьких установ або мусили залишатися вдома для догляду за сім’єю. Напруження, спричинене цією ситуацією, погіршиться нещодавніми скороченнями бюджету; ми сподіваємось, що якщо не внести зміни, це неминуче матиме значні наслідки для молодих дослідників, які вже постраждали від пандемії COVID19. До того ж, як не дивно, але жоден відсоток із 750 мільярдів євро з Next Generation EU fund не буде вкладений у підтримку наступного покоління або дослідників ЄС.
У понеділок, 28 вересня, об 11:00 CEST, The Young Academy of Europe (#YAE), Європейська Рада молодих дослідників та аспірантів #Eurodoc та Асоціація випускників Марії Кюрі (MCAA), підтримані Ініціативою для науки в Європі (Initiative for Science in Europe, ISE), представлять свій аналіз впливу на прес-конференції.
Доповідачів трьох організацій молодих дослідників, Джулії Малагуарнера (Eurodoc), Джемми Модінос (YAE) та Мостафи Шаурава (MCAA), підтримають Жан-П’єр Бургіньйон (президент ERC), Франческо Сетте (генеральний директор ESFR) та євродепутат Ліна Гальвес Муньос. Вони допоможуть європейським інституціям інвестувати амбітніше у свій найцінніший ресурс – молодих вчених, які стануть основою майбутніх європейських досліджень та інновацій.
Сподіваємось, разом ми можемо створити хвилю навколо такого важливого питання, як майбутнє наступного покоління дослідників.
Зареєструватися на семінар можна за посиланням https://us02web.zoom.us/…/reg…/WN_PRtOISVlQJOMM9mVHT1hHA
Прес-реліз заходу тут https://initiative-se.eu/press-release-ngeuresearch/
Міністерство освіти і науки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *