ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ПУБЛІКАЦІЙ – МОН ТА GOOGLE ІНІЦІЮЮТЬ ОНЛАЙН-СЕМІНАР ДЛЯ НАУКОВЦІВ

Міністерство освіти і науки України та Google Україна проведуть онлайн-семінар для науковців, на якому розкажуть про застосування інструментів Google у сфері наукових досліджень та публікацій. Йдеться про Google Академія, Google Public Data, Google Cloud Platform тощо.

«Компетентне застосування нашими науковцями у своїй дослідницькій діяльності сучасних діджитал-інструментів відкриває для них нові, ширші можливості. Впевнений, що наша ініціатива буде позитивно сприйнята науковою спільнотою», – зазначив заступник Міністра освіти і науки України Артур Селецький.Навчання відбудеться 19 листопада, початок о 14:00.

Для підтвердження участі у заході необхідно заповнити реєстраційну форму https://forms.gle/5WkhvvekoMyqSwat6. Під час онлайн-семінару розглядатимуться такі питання:роль цифрових сервісів у розвитку науки;прикладне використання системи Google Академія;можливості розширеного пошуку Google та Google Alerts;робота з масивами даних – Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну пошту on@cfcbigideas.com.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *