Завершення роботи Конкурсної комісії_4.12.2020

Сьогодні, 4.12.2020 р., відбулося засідання Конкурсної комісії з відбору проєктів молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління МОН (далі – Конкурсна комісія). Прийнято рішення щодо визначення переліку проєктів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, якіпрацюють (навчаються) у ЗВО та НУ, що належать до сфери управління МОН, що пройшли конкурсний відбір та рекомендовані до фінансування з січня 2021 у КІЛЬКОСТІ 54 проєкти!

Наразі,

Міністерство освіти і науки України

готує до оприлюднення рішення Конкурсної комісії.

Висловлюємо щиру вдячність 1) всім молодим вченим, які підготували і подали свої проєкти (281); 2) закладам вищої освіти та науковим установам за підтримку молодих вчених; 3) експертам за оцінку проєктів; 4) фахівцям МОН України за організацію; 4) керівництву МОН України за адміністрування та проведення Конкурсу.

Таким чином, завдяки злагодженій дії – 54 проєкти молодих вчених будуть фінансово забезпечені, а результати цих проєктів тепер залежать тільки від самих переможців Конкурсу.

На изображении может находиться: 6 человек, текст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *