ПЕРША_ЗИМОВА_ОФФЛАЙН_ШКОЛА_МОЛОДОГО_НАУКОВЦЯ

Ви просили – ми організували!

Вже у лютому стартує Зимова школа молодого науковця, що вперше відбудеться у оффлайн форматі у одному з найгарніших куточків України, серед прекрасних Карпатських гір у курортному містечку Славсько на Львівщині. Традиційно, перші 10 зареєстрованих учасників будуть запрошені до активного навчального відпочинку разом з командою Ради молодих учених при МОН України.

Школа молодого науковця – проєкт Ради молодих учених при МОН України, це унікальний освітньо-науковий простір, що сприяє наданню консультативної допомоги молодим вченим, підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

Школа молодого науковця ставить перед собою мету:

1) сприяти розвитку професійного рівня та формуванню наукового потенціалу молодих вчених;

2) забезпечувати молодих вчених консультативною та експертною допомогою;

3) забезпечувати оволодіння сучасними формами організації та проведення наукових досліджень;

4) запроваджувати засади академічної етики та доброчесності.

Цього разу, Школа проходитиме з 11 по 15 лютого 2021 року. Кожен з днів буде сповнений максильною кількістю приємного живого активного спілкування, лектори-спікери будуть ділитися власним досвідом, крутими лайфхаками і корисними кейсами. Ми поділимося чек-листом для молодого науковця на 2021 рік, у якому Ви знайдете всі можливості участі у актуальних грантових програмах, преміях і конкурсах для молодих вчених, стажуваннях та співпрацях.

Традиційно навчання у Школі безкоштовне. Окремо оплачується проживання у двомісних номерах комфортабельного готелю: 350 грн. (дворазове харчування) або 400 грн. (трьохразове харчування) за добу. Гарна новина: передбачено проживання з супроводжуючими особами, а це означає, що після навчання, у Вас є можливість насолодитися красою українських Карпат з родиною, друзями або колегами.

Якщо залишилися питання, ми радо відповімо на них: inovrada@gmail.com.

Якщо питань немає, тоді скоріш реєструйтеся за посиланням, та будьте у першій десятці обраних: https://forms.gle/X2FuZF3jD9xBQ3EQ8

Ми чекаємо саме на Вас!

На изображении может находиться: текст «не пропусти перший науковий захид 2021року захоплюючапрограма цікаві знайомства активний выдпочинок наукові тренди 2021 рму при мон запрошуе перша зимова оффлайн школа молодого науковця 11-15 лютого 2021 року локаця: смт.славсько, львивська область தតា видкрито! INOVRADA@GMAIL.COM»