Діалог представників ЗВО та міської влади_ініціатива_зміни

В Центрі комунікації та інформації відбулась робоча зустріч “Нові можливості взаємодії міської влади та закладів вищої освіти в м. Києві”.

У зустрічі взяли участь представники РМУ при МОН, профільних ІГС, КМДА та КМР:

Тарас Фініков – екс-заступник міністра освіти, президент Міжнародного благодійного фонду “Міжнародний фонд досліджень освітньої політики”.

Вадим Васильчук — депутат, голова постійної комісії Київської міської ради з питань освіти і науки, сім’ї, молоді та спорту.

Olesia Vashchuk

– голова Ради молодих вчених при МОН України, керівник ГО Інноваційний Університет.

Володимир Москаленко – начальник відділу закладів вищої освіти, науки, прогнозування та аналізу цільових програм Департамент освіти і науки Києва.

Анна Куницька – директорка КП “Центр публічної комунікації та інформації”.

Dmytro Kulibaba – заступник директора КП “Центр публічної комунікації та інформації”.

В ході обговорення було представлено світові кейси та пропозиції щодо розбудови співпраці закладів вищої освіти та муніципалітету, зокрема приклад Технопарку в м. Вроцлав (Польща).

Наразі триває напрацьовання матеріалів, що стануть основою для розробки “дорожньої карти” спільних проєктів міської влади та ЗВО Києва.

ПРОПОЗИЦІЯ – Запрошуємо усіх зацікавлених розбудовувати діалог представників ЗВО та міської влади долучатись та свої пропозиції та кейси надсилайте через електронну форму: https://forms.gle/kdnZm25DhtyLTTTC6