Засідання «Офісу з підтримки регіональних зустрічей»

Сьогодні, 29 січня 2020 р., в режимі відео-конференції відбулось засідання «Офісу з підтримки регіональних зустрічей». Кожне засідання Офісу унікальне, адже на ньому присутні представники Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки, голови обласних Рад молодих учених, а також представники Рад молодих учених закладів вищої освіти. Географія учасників постійно розширюється. Сьогодні були представники Дніпропетровщини, Херсонщини, Закарпаття.

На початку засідання керівник Офісу проінформував учасників зустрічі про хід підготовки до Регіональних зустрічей, які відбудуться у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Хмельницькому, а також проінформував учасників про мету, завдання проєкту «Регіональні зустрічі».

Після цього голова РМУ при МОН пані

Olesia Vashchuk

розповіла про плани Ради щодо підвищення залученості обласних рад молодих учених в процесі ухвалення рішень Радою. У відповідності до цього формується стратегію розвитку Офісу, а також визначаються основні напрямки діяльності. В процесі обговорення керівник офісу пан Андрій Хорольський розповів про графік проведення Регіональних зустрічей, розгляд звернень, які надійшли до Офісу, а також про виконану роботу.

Пан Олександр Іжболдін розповів присутнім про досвід проведення Регіональної зустрічі рад молодих учених Дніпропетровської області, а також наголосив на доцільності проведення таких заходів, а також можливостях, які отримують учасники.

Завершальна частина засідання була присвячена відповіді на питання, які задали представники Закарпатської області (пані Тетяна Малаховська), Херсонської області (пані Тамара Мандич).

Таким чином, кожне засідання Офісу відкриває нові можливості для комунікації РМУ при МОН з представниками регіонів, а також сприяє формуванню мережі регіональних осередків рад, посиленню співпраці Рад з місцевим самоврядуванням.

Засідання відбуваються щоп’ятниці, о 15 годині. Тривалість засідань – 30-45 хв.

Запрошуємо до участі активних представників рад молодих учених!

Возможно, это изображение (7 человек и текст)