Засідання «Офісу з підтримки регіональних зустрічей»

5 лютого 2020 р., в режимі відео-конференції відбулось засідання «Офісу з підтримки регіональних зустрічей». Кожне засідання Офісу унікальне, адже на ньому присутні представники Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки, голови обласних Рад молодих учених, а також представники Рад молодих учених закладів вищої освіти. Географія учасників постійно розширюється. Сьогодні були представники Дніпропетровщини, Херсонщини, Закарпаття, Волині, Рівненщини, Тернопільщини, Хмельниччини.

На початку засідання керівник Офісу проінформував учасників зустрічі про хід підготовки до Регіональних зустрічей, які відбудуться у Луцьку, Рівному, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Хмельницькому, а також проінформував учасників про мету, завдання проєкту «Регіональні зустрічі», а також представив учасників один одному.

В процесі обговорення учасники зустрічі задавали питання пов’язані з організацією та проведенням заходів. Виступили: пані Тетяна Малаховська Тетяна Малаховська, пан Сергій Куницький, пані Ольга Осадча, пан Олег Легкий, пан Генадій Голуб, пані Тамара Мандич. Керівник офісу пан Андрій Хорольський Andrey Khorolskiy розповів про графік проведення Регіональних зустрічей, розгляд звернень, які надійшли до Офісу, а також про виконану роботу.

Активну участь у засіданні приймали представники приймаючих сторін. Зокрема, паном Сергієм Куницьким було сформовано ряд пропозицій, щодо інформування учасників зустрічей, а також наповненням сайту РМУ при МОН у розділі «Регіональні зустрічі». Кожен із учасників зустрічі запропонував ряд конструктивних пропозицій, які направлені на посилення співпраці між регіональними радами, а також представниками РМУ та органами місцевого самоврядування.

Пан Артем Гречуха та пані Марина Єлісєєва розповіли присутнім про досвід проведення Регіональної зустрічі рад молодих учених Дніпропетровської області, а також наголосили на доцільності проведення таких заходів, а також можливостях, які отримують учасники.

Мариною Єлісєєвою було сформовано ряд пропозицій щодо інформування учасників, а також зазначила, що варто на засіданнях також ділитись досвідом взаємодії Рад молодих учених області з органами місцевого самоврядування.

Таким чином, кожне засідання Офісу відкриває нові можливості для комунікації РМУ при МОН з представниками регіонів, а також сприяє формуванню мережі регіональних осередків рад, посиленню співпраці Рад з місцевим самоврядуванням.

Засідання відбуваються щоп’ятниці, о 15 годині. Тривалість засідань – 30-45 хв.

Запрошуємо до участі активних представників рад молодих учених!

Возможно, это изображение (12 человек и текст)