Перша зимова Школа молодого науковця_день третій

Сьогодні «екватор» зимової Школи молодого науковця!!! Що ми маємо? Кожен на це питання відповідає особисто, у кожного є власна думка, враження, переконання, але це і є перший проміжний успіх!!! Таких успіхів буде багато, адже учасники отримують реальні знання необхідні для формування особистої ефективності. «Роби себе сам – інакше це зроблять інші» – ця теза стала заспівом сьогоднішньої лекції, яка присвячена Self-made науковця.

Що це таке? Це унікальна програма підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти наукових установ України. Учасники ознайомились з новітніми тенденціями розвитку професії вченого та вимог, як висуваються до них відповідно до норм чинного законодавства. Визначили шляхи способів забезпечення підвищення професійної компетентності науковцями самотужки, забезпечення систематичного комплексного розвитку науковця та утвердження його особистості серед наукових кадрів України.

Під час викладення матеріалу лектор ділився власними «кейсами», що дало змогу учасникам застосувати отриманні знання у професійній діяльності.

Наприкінці було жваве обговорення та обмін думками, враженнями, емоціями від отриманих знань.

Слідкуйте за анонсами та новинами на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Возможно, это изображение (6 человек, люди стоят, люди сидят и в помещении)