Засідання_Офісу з проведення Регіональних зустрічей

Сьогодні відбулось чергове засідання Офісу з проведення регіональних зустрічей. На засіданні були присутні представники Херсонської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Луганської, Донецької, Житомирської областей.

Про що говорили?

На початку зустрічі пан Андрій Хорольський проінформував учасників про хід підготовки до Регіональних зустрічей у Одеській, Херсонській, Кіровоградській областях. А також розповів про найближчі плани Ради.

Після цього було розглянуто досвід взаємодії Ради молодих вчених на обласному рівні. Своїм досвідом поділились пан Андрій Хорольський та пані Марина Литвин. Участь в обговоренні взяли представники Закарпаття (пані Тетяна Малаховська, пан Яким Якимович), Херсонщини (пані Оксана Попкова, пані Тамара Мандич). Доповідач акцентував свою увагу на можливостях та перевагах існування обласних Рад молодих учених.

Також було обговорено нагальні питання молодих науковців.

А також ділились досвідом та цікавими проєктами, які існують на регіональних рівнях.

Про що домовились? Наступного разу буде презентовано досвід функціонування обласної ради молодих вчених, а також цікаві кейси. Будуть цікаві гості. Приєднуємось та слідкуємо за анонсами на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки у Facebook.

Возможно, это изображение (9 человек, экран и текст)