ЗАЯВКИ НА СТИПЕНДІЇ В СЛОВАЦЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ ПРИЙМАЮТЬСЯ В ЕЛЕКТРОННІЙ ФОРМІ_ до 1.04.2021

У межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005–2008 рр. (термін дії продовжений до підписання нової Програми) словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки. Заявки кандидатів приймаються до 1 квітня.

Зважаючи на поточну пандемічну ситуацію, що склалась у зв’язку з поширенням COVID-19, словацька сторона в 2021/2022 академічному році прийматиме документи кандидатів в електронній формі.

Оригінали документів додатково подаються після початку навчання в Словацькій Республіці.

Отже, скановані PDF-документи кандидатів на отримання стипендії Словаччини мають бути надіслані на розгляд Міністерства тільки в електронному форматі на адресу scholarshipsmon@gmail.com із позначкою в темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2021».

Інфо з https://mon.gov.ua/…/zayavki-na-stipendiyi-v-slovackij…

Деталі: https://mon.gov.ua/…/slovacka-respublika-nadaye…

Нет описания фото.
Нет описания фото.
Возможно, это изображение (текст «Priorita Názov/Name the Mesto/City Získali od niektorej letter vyššie vedenyc from ne áno/yes nie/no inštitúcii akceptačny the above institutions? you already received nasledujúce údaje:/I yes, organizácie/Institution name: Faculty Institute: alebo position fthe vystavil meno funkcia y)/Letter acceptance nvitation issued by e-mail: surname: INÉ COMMENTS: OTHER Potvrdzujem, nebude všetky horeuvedené údaje správne pravdivé. Beriem strany. vedomie, above Slovak Selection Committee. uvedené neúplne vyplnené Ziadosti aware zákonom filled vyskumný osobnycł dotknutych republike listed Education, niektorych osobnych údajov. ktorý ajmă particularlyi 19-30. Slovak Republic, rights Personal Study/Resea the purpose amended, which, súhlas Ministerstvu školstva, republiky»)
Нет описания фото.