Меморандум про партнерство

Шановні науковці, ми – Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України підписали Меморандумом про партнерство.

Наразі, просимо Вас ознайомитися з його змістом та всім тим хто бажає долучитися до Меморандуму про партнерство написати ел. листа на inovrada@gmail.com.

Надалі, Ви отримаєте макет Меморандуму про партнерство у Word, зможете роздрукувати свій екземпляр на базі макету, підписати та надіслати нам скан цього документу.

Далі всі підписанти мають місяць на ознайомлення з його змістом та висловлення

або

1. Підтримки (тобто внесення до Додатку до Меморандуму про партнерство як сторони, що долучилася до Меморандуму про партнерство)

або

2. Не підтримки з наданням письмової аргументації (тобто не внесення до Додатку до Меморандуму про партнерство як сторони, що долучилася до Меморандуму про партнерство).

Будь-яке рішення приймається тільки одноголосно.

Отже, просимо взяти це інфо на використання всім тим, хто цього просив і чекав.

Возможно, это изображение (текст)
Возможно, это изображение (текст)
Возможно, это изображение (текст)
Возможно, это изображение (текст «втрачае чиннсть, за винятком врегулювання претензий, що виникли до того дня, який меморандум втратив чиннисть, також будь-якой поточной дяльност реалзаци конкретних проектв рамках цього меморандуму. 3.8. текст меморандуму складений примирнику для кожной iз сторин, при цьому всі гексти мають однакову силу. голова ради молодих учених при мнстерств освити науки украйни олеся ващук»)