Регіональна_зустріч_Рад_молодих_учених_Миколаївська_область

Сьогодні Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки починає серію матеріалів про Регіональні зустрічі. Так би мовити, післямова. Минуле, що сформувало майбутнє. Отже, починаємо.

4 вересня 2020 року на базі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась Регіональна зустріч Рад молодих учених Миколаївської області.

Чим ця зустріч запам’яталась?

Це була перша зустріч. Це зовсім новий формат у комунікації між молодими науковцями. Саме в 2020 році наша Рада взяла курс на посилення співпраці та налагодження комунікацій між молодими науковцями та Радою. Створення мережі Рад. Амбітні плани. З цієї зустрічі мало фото, проте є відео на сторінці Ради у Facebook.

Про що говорили?

Традиційне коло питань – проєкти Ради, презентація діяльності Рад молодих учених Миколаївської області, обговорення викликів та потреб.

Що в результаті?

Найбільш активні учасники зустрічі доєднались до формування «Реєстру рад молодих учених», проведення та організації шкіл молодого науковця, стали учасниками Всеукраїнського форуму Рад молодих учених, формування Офісу вченого.

Проведення цього заходу посприяло активному стимулюванню професійної діяльності молодих вчених, підвищило їх фаховий рівень та розкрило їх творчий та професійний потенціал.

Окрім цього, проведення зустрічі стало запорукою для посилення комунікацій, обміну досвіду між молодими науковцями регіону з метою створення конкурсів та програм підтримки для молодих науковців.

А ще, саме головне, наша Рада поповнилась новими членами, а також новими учасниками проєктів.

Вдале проведення першої зустрічі задало поступ до нових звершень, зустрічей, комунікації. Саме так – ідеї стали планами, а плани – дією.

Буде новий пост та нові міста. Буде цікаво. Слідкуйте, доєднуйтесь, адже завдяки Регіональним зустрічам, кожен отримує можливості, які доводяться справою.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)