Засідання_Офісу_з_проведення_Регіональних_зустрічей

Сьогодні відбулось чергове засідання Офісу з проведення Регіональних зустрічій. На засіданні були присутні представники Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Луганської, Донецької, Одеської областей.

Про що говорили?

По-перше, про хід підготовки до Регіональних зустрічей Донецькій, Луганській, Івано-Франківській областях, а також поточні питання пов’язані з функціонуванням Офісу!

По-друге, на численні прохання молодих науковців відбувся вебінар на тему: «Потенціал і пропозиції міжнародних науково-освітніх проєктів ЄС: грантові можливості для молодих учених».

Кого запросили? Касян Сергій Якович – кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри маркетингу НТУ «Дніпровська політехніка», Член Галузевої Експертної Ради 07 Управління та адміністрування зі спеціальності 075 Маркетинг Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Фахівець у сфері Інтернет маркетингових комунікацій, маркетингу високотехнологічних підприємств, міжнародного інноваційного маркетингу, маркетингової взаємодії економічних агентів електронному бізнесі.

Під час жвавого обговорення спікер поділився власним досвідом, а також розкрив «тонкощі» подачі заявок.

Про що домовились?

На наступному засіданні будуть нові спікери та нові теми. Офіс – інтерактивний простір, де самі учасники визначають формат і формують порядок денний.

Засідання в форматі «Офісу підтримки регіональних зустрічей» це є унікальна можливість встановити комунікацію з представниками Рад молодих учених регіонів, тому запрошуємо усіх бажаючих.

Якщо бажаєте бути в курсі подій що пов’язані з регіональними радами молодих вчених, а також комунікувати з представниками інших регіонів, то підписуйтесь на канал Офісу! https://t.me/officemeetings

Буде багато чого цікавого!

До зустрічі на засіданні!