Регіональна_зустріч_Рад_молодих_учених_Чернігівська_область

Сьогодні Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки продовжує серію матеріалів про Регіональні зустрічі. Так би мовити, післямова. Минуле, що сформувало майбутнє. Отже, починаємо.

21 вересня 2020 року на базі Національного університету «Чернігівська політехніка» відбулась Регіональна зустріч Рад молодих учених Чернігівської області.

Чим ця зустріч запам’яталась?

Це була одна із перших зустрічей. Це зовсім новий формат у комунікації між молодими науковцями. Саме в 2020 році наша Рада взяла курс на посилення співпраці та налагодження комунікацій між молодими науковцями та Радою. Варто відзначити, що ця подія стала для регіону непересічною та отримала підтримку не тільки з боку Управління освіти і науки але і з боку молодих науковців.

Про що говорили?

Традиційне коло питань – проєкти Ради, презентація діяльності Рад молодих учених Чернігівської області, обговорення викликів та потреб. А також були амбітні плани, плани які згодом реалізувались. Говорили і про створення обласної Ради молодих учених.

Що в результаті?

Вже є перші результати. Створено Раду молодих учених Чернігівської області при Управлінні освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації. Учасники зустрічі доєднались до Всеукраїнського форуму Рад молодих учених.

Проведення цього заходу посприяло активному стимулюванню професійної діяльності молодих вчених, підвищило їх фаховий рівень та розкрило їх творчий та професійний потенціал.

Окрім цього, проведення зустрічі стало запорукою для посилення комунікацій, обміну досвіду між молодими науковцями регіону з метою створення конкурсів та програм підтримки для молодих науковців.

А ще, саме головне, наша Рада поповнилась новими членами, а також новими учасниками проєктів.

Вдале проведення першої зустрічі задало поступ до нових звершень, зустрічей, комунікації. Саме так – ідеї стали планами, а плани – дією.

Буде новий пост та нові міста. Буде цікаво. Слідкуйте, доєднуйтесь, адже завдяки Регіональним зустрічам, кожен отримує можливості, які доводяться справою.

Возможно, это изображение (4 человека, люди стоят и в помещении)