Регіональна_зустріч_Рад_молодих_учених_Сумська_область

Запорукою гарного, продуктивного, вдалого дня є позитивна емоція отримана в ранці. А що може бути краще ніж історія успіху, котра формується зараз? Для натхнення, а також правильного настрою розповімо одну з них))) Отже, починаємо!

22 вересня 2020 року на базі Сумського національного аграрного університету відбулась Регіональна зустріч Рад молодих учених Сумської області.

Чим ця зустріч запам’яталась?

По-перше, тим що на цій зустрічі був, справді, «зірковий» склад Ради!

По-друге, створення Офісу Регіональних зустрічей, а також сам проєкт «Регіональні зустрічі» почав формуватися саме в Сумській області.

По-третє, незабутня атмосфера в колі друзів та однодумців.

Можна помітити, що у 2020 році Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки формувались традиції, але в Сумах традиції отримали довершеність.

Про що говорили?

Традиційне коло питань – проєкти Ради, презентація діяльності Рад молодих учених Сумської області, обговорення викликів та потреб. А також були амбітні плани, плани які згодом реалізувались. Особливої уваги заслуговували питання пов’язані з подачею конкурсних проєктів науково-дослідних робіт, взаємодію представників Рад молодих учених з керівництвом установ. А ще… А ще шукали шляхи для посилення комунікацій та поглиблення співпраці.

Що в результаті?

Можна стверджувати, що результати є! І вони вагомі. Силами представників Сумщини впроваджується та реалізовується Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток, інноваційні агротехнології». В Сумській області функціонує Рада молодих учених при обласній державній адміністрації. Також представники регіону були партнерами та учасниками Всеукраїнського форуму Рад молодих учених.

А ще, Суми – активний регіон. Це постійно підтверджується участю молодих науковців у Школах, конференціях, заходах, які організовує наша Рада.

Все що починається в Сумах – приречене на успіх! І ця теза стає аксіомою!

Буде новий пост та нові міста. Буде цікаво. Слідкуйте, доєднуйтесь, адже завдяки Регіональним зустрічам, кожен отримує можливості, які доводяться справою.