Регіональна зустріч Рад молодих учених Київської області

Сьогодні у дистанційному режимі відбулась регіональна зустріч Рад молодих учених Київської області. Незважаючи на переддень свят явка була представницькою!

Досить продуктивною та жвавою виявилась презентація діяльності Рад молодих учених Київської області, кожен поділився власними здобутками, напрацюваннями. Презентації були інформативними, цікавими, окрім цього, кожен із учасників зробив акцент на перевагах власної Ради. Але, не це саме головне. Головне те, що учасники були відкриті до нових комунікацій, співпраці, обміну досвідом.

Під час обговорення можливостей та викликів для молодих учених розглянули питання вимог до науково-дослідних робіт молодих учених, які фінансуються за кошти державного бюджету, фінансування Рад молодих учених, досвід співпраці з органами місцевого самоврядування, а також пошуку інвесторів.

Логічним завершенням зустрічі стала пропозиція створення Ради молодих учених Київської області при обласній державній адміністрації.

Вдячні департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації за сприяння в організації цього заходу. Завдяки Вашій підтримці ми рухаємося вперед та ставимо перед собою найамбітніші цілі, а також створюємо нові проєкти.

Вдячні усім учасникам за активність, щирість, ініціативність.

Завдяки Вам ми рухаємось вперед та намагаємось бути кращими. Завдяки Вам наші найсміливіші плани стають дією.

Це ще один потужний крок до формування загальнонаціональної мережі Рад молодих учених.