Регіональна зустріч Рад молодих учених Запорізької області

Сьогодні у дистанційному режимі відбулась регіональна зустріч Рад молодих учених Запорізької області. Варто відзначити, що сьогодні знову був рекорд – рекорд «ранкової» присутності учасників. Вдячні Вам за активність!

Досить продуктивною та жвавою виявилась презентація діяльності Рад молодих учених Запорізької області, кожен поділився власними здобутками, напрацюваннями. Заслуговує уваги той факт, що презентації відбувались у різних форматах – від усних до промо-відео. Але, не це саме головне. Головне те, що учасники були відкриті до нових комунікацій, співпраці, обміну досвідом.

Під час обговорення можливостей та викликів для молодих учених розглянули питання вимог до науково-дослідних робіт молодих учених, які фінансуються за кошти державного бюджету, фінансування Рад молодих учених, зміни до деяких законодавчих актів.

Логічним завершенням зустрічі стала пропозиція створення Ради молодих учених Запорізької області при обласній державній адміністрації.

Вдячні департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за сприяння в організації цього заходу. Завдяки Вашій підтримці ми рухаємося вперед та ставимо перед собою найамбітніші цілі, а також створюємо нові проєкти.

Вдячні кожному учаснику зустрічі за щирість, налаштованість на співпрацю, активність та рішучість.

Завдяки Вам ми рухаємось вперед та намагаємось бути кращими. Завдяки Вам наші найсміливіші плани стають дією.