ВЕСНЯНА ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ_ДЕНЬ 3

19 травня 2021 р. відбувся 3 день Весняної школи молодого науковця «Інноваційно-науковий простір дослідника ХХІ ст.».

Сьогоднішню сесію розпочав Віктор Мозговий, доктор педагогічних наук, професор кафедри культурології дуже актуальною та важливою лекцією «Професійний егоцентризм». Поєднання аспектів психологічних досліджень у сфері науки та професійної діяльності викладача закладу вищої освіти є важливим на всіх етапах становлення молодого науковця, особливо в умовах невизначеності через пандемію, зміни в законодавстві, соціальних програмах тощо.

Лектор зацікавив слухачів Школи своїм авторитетним висвітленням тематики, відкритою дискусією та власними прикладами. Значну увагу було приділено аспекту складових мотиваційного поля егоцентризму молодого науковця,

Наприкінці лекції було багато запитань та створено неповторну атмосферу, як запальну дискусію – у центрі якої наш лектор із своїм енергетичним інтелектом, влучними порівняннями та академічними жартами.

Олеся Ващук, голова РМУ при МОН протягом третього дня продовжила мотивувати та спонукати усіх учасників Школи до втілення головних ідей та завдань: знайти шлях до самовдосконалення через науковий пошук та самопізнання. Відбулась презентація учасниками домашнього завдання, де кожен представив власну мету та шляхи її досягнення.