Конкурсний відбір кандидатів у експерти до складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році

Сьогодні у дистанційному режимі відбулась перша зустріч членів Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, які включені до Робочої групи щодо проведення конкурсного відбору кандидатів у експерти до складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році. Під час засідання було обговорено питання пов’язані із організаційно-консультативним забезпеченням процесу Робочої групи, щодо відбору кандидатів, інформуванням кандидатів у експерти, поширенням інформації серед спільноти молодих науковців.

За результатами зустрічі розглянуто ініціативи, щодо внесення змін до Положення про Конкурс проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними.

Ухвалили пропозицію щодо проведення вебінару з роз’яснень щодо відбору експертів до складу секцій Експертної ради МОН за фаховими напрямами у 2021 році. Вебінар відбудеться 25 травня о 16:00 годині.

Слідкуйте за анонсами на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України