Шановні Ради молодих вчених!

Команда РМУ при МОН чи не щодня отримує запити\питання\ пропозиції\прохання зустрічі із представниками Рад молодих вчених України. Ми дякуємо за довіру, та відповідно до суспільної потреби запрошуємо Ради молодих вчених до Спілки Рад.

Спілка Рад – це робочі онлайн наради, що відбуватимуться щомісяця, на яких Ми з Вами у реальному часі зможемо обговорити поточні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку Вашої Ради молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності Вашої роботи. Ми обговоримо ті питання, з якими Ви звертаєтесь до РМУ при МОН. Кожен з Вас за бажанням – спікер, доповідач або просто виступаючий.

У форматі ZOOM зустрічі Ми зможемо обговорити стратегії розвитку та проєкти. Порядок денний щомісяця буде формуватися відповідно до Ваших пропозицій. Вже маємо перше питання до обговорення – проєкт “Книга захиснику” (координатор – Мар’яна Верхотурова). Наразі чекаємо і Ваших пропозицій! Перша Спілка Рад буде проведена 18 червня 2021 року о 16:00.

Лінк для входу : https://us02web.zoom.us/j/84423990042…

Разом Ми зможемо більше!

Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)