ІІ_Всеукраїнський_форум_Рад_молодих_вчених

Друзі! Усім, хто вже встиг зареєструватися на 1 етап ІІ Всеукраїнського форуму Рад молодих вчених, прийшов лист-підтвердження на електронну пошту. Тому, просимо Вас перевірити скриньки (у разі відсутності листа просимо перевірити папку «спам»).

До 1 серпня 2021 року у Вас ще є можливість зареєструватися для онлайн-участі у першому етапі за посиланням: https://forms.gle/kGjsb8TJ5ANsnKCw6.

Для участі у 2 етапі потрібно пройти реєстрацію до 21 вересня 2021 року за посиланням https://forms.gle/kGjsb8TJ5ANsnKCw6.

Деталі: ІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених – івент, що об’єднує ради молодих вчених областей, міст та закладів вищої освіти/наукових установ, а також молодих вчених, зацікавлених у діяльності рад молодих вчених в інституціях, які вони представляють.

ІІ Всеукраїнський форум Рад молодих вчених відбуватиметься у два етапи:

1 етап – 3-5 серпня 2021 р.

Учасники: запрошені представники з рад молодих вчених обласних адміністрацій (офлайн), представники РМУ при МОН та усі зареєстровані бажаючі (онлайн). Порядок денний: 1) формування проєкту модельної регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку; 2) інші питання щодо діяльності рад молодих вчених.

2 етап – 29 вересня 2021 р. Учасники: всі зареєстровані бажаючі (онлайн/офлайн). Порядок денний: 1) Проблеми діяльності рад молодих вчених; 2) Перспективи діяльності рад молодих вчених; 3) погодження проєкту модельної регіональної (територіальної) програми науково-технічного розвитку; 4) інші питання щодо діяльності рад молодих вчених.

Другий етап Форуму відбудеться в Міністерстві освіти та науки України за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16 за участі представників Міністерства освіти і науки України та РМУ при МОН.

Долучайтеся, з нами цікаво!

Возможно, это изображение (фейерверк и текст)