Порядок проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи на рівнях фахової передвищої та вищої освіти

Міністерство освіти і науки України підготували для громадського обговорення проєкт наказу “Про внесення змін до Порядку проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи на рівнях фахової передвищої та вищої освіти”, який визначає уніфіковані форми висновків щодо дотримання здобувачем ліцензії (ліцензіатом) Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності на рівні вищої та фахової передвищої освіти з підстав визначених Законами України «Про фахову передвищу освіту» та «Про вищу освіту».

Зміни, що вносяться до Порядку проведення експертною комісією виїзної ліцензійної експертизи на рівнях фахової передвищої та вищої освіти.

Вказаний проєкт наказу забезпечує приведення у відповідність норм Порядку до вимог Закону України «Про фахову передвищу освіту» (із змінами).

Зауваження та пропозиції до проєкту акта – надсилати до 04 вересня 2021 року на e-mail: sirenko@mon.gov.ua (Юлія Сіренко заступник начальника відділу ліцензування освітньої діяльності департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації).

Інфо з: https://mon.gov.ua/…/mon-proponuye-dlya-gromadskogo…