✅ Збір книг триває!?

І у нас гарні новини!

Рада молодих вчених Інституту сільськогосподарської мікробіології та агропромислового виробництва НААН, місто Чернігів першими зібрали понад 50 українських книг для наших воїнів у військові шпиталі!

Дякуємо голові Ради пані Ганні Цехмістер та всім, хто долучився до збору книг для українських воїнів за активну участь у проєкті та громадянську позицію!

До проєкту #КнигаЗахиснику долучилися: Анатолій Москаленко, Анатолій Васильченко, Анатолій Павленко, Анна Кислинська, Alla Trepach, Василь Сидоренко, Віталій Волкогон, Іван Піщур, Ксюша Белоконская, Катерина Волкогон, Маргарита Ушакова, Надія Мудрицька, Александра Вороная, Елена Шаховнина, Ольга Логоша, Катерина Вовк, Сергій Козар, Таня Усманова, Любов Шевченко, Юрій Халеп!

Збір книг триває і ми закликаємо всіх молодих вчених долучитися до збору книг, які будуть передані у військові шпиталі!

Як це організувати?

Дуже просто!

В межах свого колективу поділіться інформацією про проєкт!

Зберіть кілька українських книг та передайте їх нам!

А ми – передамо їх у військові шпиталі!

Можна також, (за бажання, це не обов’язково) написати коротке побажання для українського воїна від українського вченого!

Командою РМУ при МОН, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв, ініційовано проведення освітньо-інноваційного проєкту «Книга захиснику», що полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів.

«Книга захиснику» – це можливість сказати «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна.

Запрошуємо долучитися до збору книг для українських воїнів, що перебувають зараз у шпиталях.

Контактна електронна адреса: zknuga@gmail.com

У випадку виникнення додаткових питань просимо звертатися до координатора проєкту (Мар’яна Верхотурова +380969707937)