#КнигаЗахиснику

Шановні друзі!

У нас знову гарні новини!

Товариство молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця ініціювало збір книг для проєкту Книга_Захиснику!!!

І вже є перші результати!

Костюк Ірина, Сахнацька Наталія, Коротя Микола, Янішин Вадим, Тарасенко Максим, Циж Ольга, Мурга Тетяна, Янчицька Катерина, Кучеренко Інна, Темірова Олена, Дмитруліна Ніколетта розпочали збір книг для наших воїнів у шпиталях!

В кожній книзі є сюрприз – листівка з побажаннями від молодих вчених для захисників!

Збір книг триває! Бажаємо успіхів Товариству молодих вчених і спеціалістів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця в реалізації ініціативи та дякуємо за активну громадську позицію!

Закликаємо всіх молодих вчених України долучитися до #КнигаЗахиснику і сказати своє “дякую” воїнам за можливість писати книги та займатися наукою

Як це організувати?

Дуже просто!

В межах свого колективу поділіться інформацією про проєкт!

Зберіть кілька українських книг та передайте їх нам!

А ми – передамо їх у військові шпиталі!

Можна також, (за бажання, це не обов’язково) написати коротке побажання для українського воїна від українського вченого!

Командою РМУ при МОН, за сприяння сучасних українських авторів та видавництв, ініційовано проведення освітньо-інноваційного проєкту «Книга захиснику», що полягає у наповненні бібліотек при військових шпиталях зібраннями сучасної української літератури різноманітних жанрів.

«Книга захиснику» – це можливість сказати «дякую» за цілодобову службу, за щохвилинний мир та спокій в українських родинах, за відвагу та незламну силу духу українського воїна.

Запрошуємо долучитися до збору книг для українських воїнів, що перебувають зараз у шпиталях.

Контактна електронна адреса: zknuga@gmail.com

У випадку виникнення додаткових питань просимо звертатися до координатора проєкту (Мар’яна Верхотурова)

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Возможно, это изображение (книга)Возможно, это изображение (2 человека и в помещении)Возможно, это изображение (2 человека, люди сидят, мебель и в помещении)Возможно, это изображение (3 человека, люди стоят и книга)