ЛІТНЯ ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ 2.0 _лектори_знайомство

Завтра, 25 серпня 2021 року розпочинає свою роботу Літня школа молодого науковця 2.0 Ради молодих учених при МОН України. У новому сезоні школи анонсуємо ще більше корисної прикладної інформації та матеріалів для молодих науковців, круті знайомства та комунікації, а також відкриття подальших горизонтів для розвитку молодих вчених зі всієї України. Запрошуємо до знайомства із лекторами, які готові поділитись власним досвідом та знаннями!

ЗУБЧЕНКО ВОЛОДИМИР – директор Бізнес-школи КНУ, заступник генерального директора Корпорації «Науковий парк Київський університет імені Тараса Шевченка», канд. фіз-мат. наук, викладач КНУ ім. Т. Шевченка. Бізнес-тренер та ведучий, cертифікований актуарій (фахівець із математичних методів у страхуванні та фінансах) – дипломи British Institute of Actuaries (UK), НБУ; бізнес-аналітик та data scientist, голова комітету з освіти Товариства актуаріїв України

25 серпня 2021 р. о 18:00 проведе інтерактивну лекцію на тему: «Базові техніки ділової комунікації».

ГОРБУНОВА ІРИНА – маркетолог-стратег, фахівець з питань стратегії створення та просування персонального бренду, викладає маркетинг в European design school, визнана однією з впливових жінок в бізнесі за версією Wooman 500.

26 серпня 2021 р. о 15:00 проведе інтерактивну лекцію на тему: «Просування персонального бренду молодого науковця».

ДУДНИК ОЛЬГА – експерт з розвитку освітніх технологій Academy DTEK, консультант з навчання та розвитку персоналу, експертка в області Edutainment технологій, автор змішаних форматів бізнес-навчання. Більш ніж 15 років досвіду у консалтингу та сфері навчання і розвитку персоналу, включаючи досвід в розробці та впровадженні HR та L&D проектів, управлінні змінами; наставництва та коучингу; оцінки персоналу; розробці та проведенні корпоративних тренінгів, креативних сесій, edutainment заходів з використанням гейміфікації та елементів творчості.

27 серпня 2021 р. о 17:00 проведе інтерактивну лекцію на тему: «Креативне мислення».

ДЕМ’ ЯНЧУК МАРИНА – доктор економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, автор понад 170 наукових праць.

28 серпня 2021 р. о 13:00 проведе інтерактивну лекцію на тему: «10 лайфхаків для молодого вченого або як бути успішним молодим вченим».

ДЖОЛОС ОЛЕГ – доцент, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри телебачення і радіомовлення КНУ імені Т.Г. Шевченка, член Національної спілки журналістів, медіатренер, практикуючий журналіст. Автор наукових статей з теорії телебачення а саме впровадження суспільного та реформування іномовлення в Україні.

29 серпня 2021 р. о 13:00 проведе інтерактивну лекцію на тему: «Цифрова трансформація».

Возможно, это изображение (1 человек и стоит)
Возможно, это изображение (1 человек и сидит)