Молодий вчений року_проміжні результати

?Шановні науковці!

До кінця прийому заявок на конкурс “Молодий вчений року”? залишився тиждень.

А ми раді поділитися з вами проміжними результатами. Станом на 2️⃣5️⃣ серпня на конкурс всього було подано 5️⃣5️⃣7️⃣ заявок.

?До Блоку 1️⃣ “Популяризація науки” було подано 1️⃣5️⃣7️⃣ заявок. Найбільше заявок було подано на номінації “Науковець з наукометричною базою” (2️⃣7️⃣ заявок), “Монографія” (2️⃣2️⃣ заявки).

?До Блоку 2️⃣ подано 2️⃣9️⃣4️⃣ заявки. Найбільш популярні номінації наступні: “Екологія та охорона навколишнього середовища” (2️⃣4️⃣ заявки), “Педагогіка” (2️⃣0️⃣ заявок), “Філологічні науки” (1️⃣7️⃣ заявок).

?До 3️⃣ блоку подано 9️⃣1️⃣ заявка. Найпопулярніші номінації цього блоку: “Автор найкращої серії наукових робіт в галузі суспільних і гуманітарних наук” (1️⃣5️⃣ заявок), “Аспірант року в галузі суспільних і гуманітарних наук” (1️⃣7️⃣ заявок).

?До Блоку 4️⃣1️⃣5️⃣ заявок. Найбільше було подано заявок на номінацію “Молодий методист року в галузі суспільних і гуманітарних наук” – 8️⃣ заявок.

❗️Нові заявки постійно надходять?. Поспішіть подати свою анкету ✍️ та отримати статус “НОМІНАНТА КОНКУРСУ”?‍?, що дасть вам отримати такі заохочення?: свідоцтво про участь у конкурсі, участь в урочистій церемонії. Крім того, статус номінанти дозволяє молодому науковцю заявити про себе та свої наукові досягнення на всю країну?, отримати національне визнання??? та забезпечити свій професійний ріст⬆️.

✅Візьміть участь у щорічному конкурсі МОЛОДИЙ ВЧЕНИЙ РОКУ?, що відбувається в Україні вперше‼️✅?Переходьте за посиланням, обирайте номінацію та заповнюйте анкету ?http://leader-scientist.com.ua/??Науковці, які вже стали номінантами – знаходьте себе серед номінантів та додавайте почесне звання, а саме: Номінант «Молодий вчений року»?‍? через використання рамки на ФБ (зайти на свій профіль ФБ, натиснути на аватарку, натиснути «добавити рамку», в пошуку рамок ввести – «Молодий вчений року»).

⏳Чекаємо на ваші заявки!