Науковий ментор (Керівник наукового дослідження)_номінанти

?Друзі!

Залишився тиждень до кінця подачі заявок на конкурс “Молодий вчений року”?. Станом на 2️⃣5️⃣.0️⃣8️⃣.2️⃣1️⃣ подано всього 5️⃣5️⃣7️⃣ заявок.

?До Блоку 1️⃣ “Популяризація науки” було подано 1️⃣5️⃣7️⃣ заявок, зокрема на номінацію “Науковий ментор” було подано 1️⃣4️⃣ заявок. Й сьогодні ми публікуємо першу 5️⃣-ку номінантів:

?Іванчук Сабіна Айдинівна (Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет»)

?Амінов Руслан Флузович (Запорізький національний університет)

?Саміла Андрій Петрович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)

?Дзятко Світлана Валеріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області)

?Болгова Лідія Севастянівна (Національний інститут раку МОЗ України)Реєстрація на конкурс триває, залишився тиждень❗️Поспішайте⏳.

Ми постійно оновлюємо списки номінантів на сайті, відслідковуйте себе та додавайте почесне звання, а саме: Номінант «Молодий вчений року»

?‍? через використання рамки на ФБ (зайти на свій профіль ФБ, натиснути на аватарку, натиснути «добавити рамку», в пошуку рамок ввести – «Молодий вчений року»).

☝️Наголошуємо, що статус НОМІНАНТА надає також можливості просування власних наукових розробок?, отримання визнання на всю Україну?? та забезпечення свого професіонального росту?.

Приймаємо заявки за посиланням ?http://leader-scientist.com.ua/?