Науковий ментор (Керівник наукового дослідження)_номінанти

🔊Друзі!

Залишився тиждень до кінця подачі заявок на конкурс “Молодий вчений року”🎓. Станом на 2️⃣5️⃣.0️⃣8️⃣.2️⃣1️⃣ подано всього 5️⃣5️⃣7️⃣ заявок.

📌До Блоку 1️⃣ “Популяризація науки” було подано 1️⃣5️⃣7️⃣ заявок, зокрема на номінацію “Науковий ментор” було подано 1️⃣4️⃣ заявок. Й сьогодні ми публікуємо першу 5️⃣-ку номінантів:

🟢Іванчук Сабіна Айдинівна (Державний вищий навчальний заклад «Донбаський державний педагогічний університет»)

🟢Амінов Руслан Флузович (Запорізький національний університет)

🟢Саміла Андрій Петрович (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича)

🟢Дзятко Світлана Валеріївна (Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 41 Криворізької міської ради Дніпропетровської області)

🟢Болгова Лідія Севастянівна (Національний інститут раку МОЗ України)Реєстрація на конкурс триває, залишився тиждень❗️Поспішайте⏳.

Ми постійно оновлюємо списки номінантів на сайті, відслідковуйте себе та додавайте почесне звання, а саме: Номінант «Молодий вчений року»

👩‍🎓 через використання рамки на ФБ (зайти на свій профіль ФБ, натиснути на аватарку, натиснути «добавити рамку», в пошуку рамок ввести – «Молодий вчений року»).

☝️Наголошуємо, що статус НОМІНАНТА надає також можливості просування власних наукових розробок🔥, отримання визнання на всю Україну🇺🇦 та забезпечення свого професіонального росту📈.

Приймаємо заявки за посиланням 👉http://leader-scientist.com.ua/👍