Науковий волонтер_номінанти

?Друзі!

Наукові волонтери вже досягли багато успіхів, допомагаючи розвитку науки?.

Основне завдання наукових волонтерів в Україні??, це всеосяжна допомога вітчизняній науці.І хоч номінація не найпопулярніша в цьогорічній сотні, але ми вже маємо перших претендентів на звання Молодий вчений року – Науковий волонтер✅.

?Амінов Руслан Флузович – провідний фахівець лабораторії клітинної та організменної біотехнології науково-дослідної частини Запорізького національного університету; кандидат біологічних наук. https://www.facebook.com/profile.php?id=100003777571147. Коло_наукових_інтересів: дослідження природних біологічно активних речовин медичних п’явок. Вивчення їх терапевтичних та біологічних ефектів. Вплив природних біологічно активних речовин на імунну та репродуктивну системи, імунодефіцити, регенерацію клітин та тканин.

?Кулікова Єлизавета Олександрівна – викладач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку Одеського національного економічного університету, голова ради молодих вчених ОНЕУ, викладач історії та економіки ОПНВК “ПРОСВІТА”. https://www.facebook.com/kulikovaelizaveta92/Коло_наукових_інтересів: страхування, пенсійне забезпечення та страхування, податкова система, бюджетна система, фінанси суб’єктів господарювання, місцеві фінанси, історія України, історія Одеської області.

?Заставна Ольга Михайлівна – доцент кафедри фізична терапія, ерготерапія Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; кандидат наук фізичного виховання і спорту. https://www.facebook.com/olia.zastavna. https://m.facebook.com/JTrehabcenter/ Коло_наукових_інтересів: реабілітація, доказова медицина.

?Скиба Вікторія Павлівна – старший викладач кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; кандидат сільськогосподарських наук Коло_наукових_інтересів: водогосподарська екологія, збалансоване природокористування, дієві принципи здійснення природоохоронного контролю та інспектуванняРеєстрація на конкурс триває, залишився тиждень❗️Поспішайте⏳.

Ми постійно оновлюємо списки номінантів на сайті, відслідковуйте себе та додавайте почесне звання, а саме: Номінант «Молодий вчений року»?‍? через використання рамки на ФБ (зайти на свій профіль ФБ, натиснути на аватарку, натиснути «добавити рамку», в пошуку рамок ввести – «Молодий вчений року»).

☝️Підкреслюємо, що статус НОМІНАНТА надає також можливості просування власних наукових розробок?, отримання визнання на всю Україну?? та забезпечення свого професіонального росту?.

Приймаємо заявки за посиланням ?http://leader-scientist.com.ua/?