Науковий волонтер_номінанти

📣Друзі!

Наукові волонтери вже досягли багато успіхів, допомагаючи розвитку науки🎓.

Основне завдання наукових волонтерів в Україні🇺🇦, це всеосяжна допомога вітчизняній науці.І хоч номінація не найпопулярніша в цьогорічній сотні, але ми вже маємо перших претендентів на звання Молодий вчений року – Науковий волонтер✅.

🔻Амінов Руслан Флузович – провідний фахівець лабораторії клітинної та організменної біотехнології науково-дослідної частини Запорізького національного університету; кандидат біологічних наук. https://www.facebook.com/profile.php?id=100003777571147. Коло_наукових_інтересів: дослідження природних біологічно активних речовин медичних п’явок. Вивчення їх терапевтичних та біологічних ефектів. Вплив природних біологічно активних речовин на імунну та репродуктивну системи, імунодефіцити, регенерацію клітин та тканин.

🔻Кулікова Єлизавета Олександрівна – викладач кафедри фінансового менеджменту та фондового ринку Одеського національного економічного університету, голова ради молодих вчених ОНЕУ, викладач історії та економіки ОПНВК “ПРОСВІТА”. https://www.facebook.com/kulikovaelizaveta92/Коло_наукових_інтересів: страхування, пенсійне забезпечення та страхування, податкова система, бюджетна система, фінанси суб’єктів господарювання, місцеві фінанси, історія України, історія Одеської області.

🔻Заставна Ольга Михайлівна – доцент кафедри фізична терапія, ерготерапія Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника; кандидат наук фізичного виховання і спорту. https://www.facebook.com/olia.zastavna. https://m.facebook.com/JTrehabcenter/ Коло_наукових_інтересів: реабілітація, доказова медицина.

🔻Скиба Вікторія Павлівна – старший викладач кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного; кандидат сільськогосподарських наук Коло_наукових_інтересів: водогосподарська екологія, збалансоване природокористування, дієві принципи здійснення природоохоронного контролю та інспектуванняРеєстрація на конкурс триває, залишився тиждень❗️Поспішайте⏳.

Ми постійно оновлюємо списки номінантів на сайті, відслідковуйте себе та додавайте почесне звання, а саме: Номінант «Молодий вчений року»👩‍🎓 через використання рамки на ФБ (зайти на свій профіль ФБ, натиснути на аватарку, натиснути «добавити рамку», в пошуку рамок ввести – «Молодий вчений року»).

☝️Підкреслюємо, що статус НОМІНАНТА надає також можливості просування власних наукових розробок🔥, отримання визнання на всю Україну🇺🇦 та забезпечення свого професіонального росту📈.

Приймаємо заявки за посиланням 👉http://leader-scientist.com.ua/👍