Засідання_Спілки_Рад_молодих_вчених

Сьогодні в онлайн форматі відбулось засідання Спілки Рад молодих вчених.

На початку засідання було ознайомлено учасників із поточним станом проєкту “Книга рад молодих вчених” (цей проєкт було презентовано під час минулого засідання Спілки Рад молодих вчених), зокрема, наразі розпочали верстку Книги та її підготовку до друку. Після цього перейшли до основного блоку питань.

Під час засідання було презентовано формат та графік проведення регіональних зустрічей рад молодих вчених у 2021-2022 рр. На що варто звернути увагу?

1. У 2021-2022 рр. регіональні зустрічі відбудуться впродовж листопада-грудня 2021 р. та лютого-квітня 2022 р. Формат – оффлайн.

2. Під час регіональних зустрічей буде презентовано нові проєкти, оновлену структуру Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, тому варто відвідати цей захід.

3. Регіональні зустрічі будуть складатись із трьох блоків: презентація нових проєктів РМУ при МОН, презентація діяльності Рад молодих вчених регіонів, обговорення можливостей та викликів.

Доповідач розповів учасникам зустрічей про результати проведення регіональних зустрічей у 2020-2021 рр., а також повідомив, що у 2021-2022 рр. регіональні зустрічі будуть тематичними. Учасники засідання наголосили на потребі проведення цього заходу.

Після цього кожен із учасників зустрічі мав змогу висловити свої побажання, зробити наголоси на проблемах, що хвилюють молодих вчених. Розглянули питання фінансування науково-дослідних робіт молодих вчених, взаємодії науковців з представниками бізнесу, а також потреби у створенні національної платформи з акумуляції наукових розробок. За результатами обговорення будуть сформовані пропозиції та запити до відповідних установ.

Наступне засідання Спідки Рад молодих вчених відбудеться 21 жовтня о 16.00 годині.

Нагадуємо, що Спілка Рад молодих вчених – це робочі онлайн наради, що відбуваються щомісяця, на яких Ми з Вами у реальному часі обговорюємо поточні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку Рад молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи. Обговорюються ті питання, з якими звертаються зацікавлені особи до РМУ при МОН. Так, у форматі ZOOM зустрічі ми обговорюємо стратегії розвитку та проєкти, а порядок денний щомісяця формується відповідно до Ваших пропозицій.

Возможно, это изображение (10 человек и текст)