Конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення інноваційних технологій

30 вересня завершується прийом документів для участі в конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення інноваційних технологій.

Премія присуджується щороку за особливі досягнення в розробленні і впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок вітчизняної інноваційної продукції. Премія присуджується на конкурсних засадах.

На здобуття Премії можуть бути висунуті роботи з розроблення і впровадження інноваційних технологій, результатом яких є реалізовані інноваційні проєкти.

Під час присудження Премії враховується наступне:

практична цінність та перспективність результатів пов’язаної з роботою господарської діяльності заявника для підприємства, окремих галузей промисловості та/або національної економіки в цілому;

кількість створених робочих місць для впровадження інноваційної технології, у тому числі нових робочих місць у високотехнологічних галузях;

наявність сучасного високотехнологічного наукового обладнання та ефективність його використання в процесі впровадження інноваційної технології;

відповідність роботи пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки та інноваційної діяльності;

кількість охоронних документів на об’єкти права інтелектуальної власності, що отримані в Україні і за кордоном та використані в роботі;

кількість укладених у процесі виконання роботи ліцензійних угод на використання об’єктів права інтелектуальної власності та ноу-хау.

Розмір Премії визначається щороку Кабінетом Міністрів України.

Перелік і форми документів, вимоги до їх оформлення, процедуру подання та контактну інформацію можна переглянути тут https://mon.gov.ua/…/vimogi-do-oformlennya-dokumentiv.

Тимчасово змінено контактні номери телефонів осіб, відповідальних за приймання матеріалів робіт для участі в конкурсі на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення інноваційних технологій:

(044) 287 82 50 (постійний: 287-82-66) – Заєць Антоніна Володимирівна;

(044) 287 82 33 (постійний: 287-89-23) – Клесова Світлана Іванівна.

Інфо з https://mon.gov.ua/…/30-veresnya-zavershuyetsya-prijom…