Засідання_ПрезидіЇ_Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

27.09.2021 в онлайн форматі відбулось засідання оновленого складу Президії Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Під час засідання було обговорено питання актуалізації даних представників спільноти Ради, а також стан виконання індивідуальних планів. За результатами обговорення стан оновлення інформації щодо спільноти, а також виконання індивідуальних планів визнано задовільним, інформацію прийнято до відома. Окрім цього, розглянули питання формування складу Ради, стан розгляду листів Ради щодо внесення змін до Положення про Конкурс науково-дослідних робіт молодих вчених, що фінансуються за кошти державного бюджету, академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні та ін.

Після цього перейшли до обговорення підготовки до проведення ІІ етапу ІІ Всеукраїнського Форуму Рад молодих вчених, зокрема організаційних питань, регламенту проведення заходу, інформування молодих вчених та закордонних представників про захід, надання доступу до підключення і організації трансляції Форуму.

Відповідні посилання на трансляцію та додаткові умови будуть повідомлені пізніше, отже слідкуйте за новинами на сторінці Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України у Facebook.

Возможно, это изображение (3 человека и текст)