Засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

06.10.2021 року у змішаному форматі відбулось чергове засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

На початку засідання було відзначено лауреата конкурсу “Молодий вчений року”. Після цього перейшли до розгляду поточних питань.

Було обговорено Меморандум про співробітництво. За результатами обговорення у якості підписанту Меморандуму було доєднано Сумський державний університет. Також учасники засідання обговорили посилення співпраці між Радою та підписантами Меморандуму.

Після цього розглянули підготовку до осінньої Школи молодого вченого, яка відбудеться у новому форматі та за підтримки міжнародних партнерів, тому слідкуйте за анонсами Ради. В цілому стан підготовки до Школи визнано задовільним.

Також розглянули підсумки проведення ІІ Всеукраїнського форуму рад молодих вчених. Кожен із учасників обговорення висловив своє бачення щодо заходу, а також сформував побажання, які будуть враховані організаторами.

Після цього перейшли до обговорення конкурсу “Молодий вчений року”. Було презентовано основні здобутки, результати проведення конкурсу, а також сформовано пропозиції щодо підготовки до старту нового конкурсу.

Значну увагу було приділено Конкурсу науково-дослідних робіт молодих учених, які фінансуються за кошти державного бюджету. Зокрема було повідомлено про старт конкурсу та хід затвердження експертів.

Після цього затвердили Положення про виставку досягнень молодих учених України в авіаційній та ракетно-космічній галузі.

У завершальній частині засідання було заслухано стан виконання поточних проєктів Ради: “Книга Рад молодих вчених: 2021”, “Книга захиснику України”, “Монографія на грант”, “Регіональні зустрічі”, “Он-лайн лекторій”. Інформацію прийнято до відома, а стан виконання визнано задовільним. Результати виконання проєктів можна знайти на сторінці Ради молодих учених.

Також учасників засідання було ознайомлено із результатами Конкурсу наукових робіт до 25-річчя Конституції України, Конкурсу державних іменних стипендій для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні. Було схвалено результати роботи, а також сформовано пропозиції, щодо змін.

В блоці “Різне” розглянули звернення молодих науковців, наведено поточну інформацію щодо заходів, які посилять комунікацію.

Наступне засідання Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України відбудеться 11 листопада о 11.00 годині.

Возможно, это изображение (8 человек, борода и текст)