Форум молодих вчених Чернівецької області

7 жовтня, на платформі Google Meet відбувся «Форум молодих вчених Чернівецької області». Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України доєдналась до проведення цього непересічного заходу у житті регіону.

Організатором форуму виступила Рада молодих вчених при обласній державній адміністрації спільно з Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Метою форуму є поширення та розвиток наукової діяльності молодих вчених в Україні та зокрема в Чернівецькій області, підтримка наукової активності молодих вчених та мотивації молодих дослідників до розвитку науки на Буковині, інформування вчених області. Завданням цього форуму є створення певних методів підтримки молодих вчених для того, щоб популяризувати та поширювати нові тенденції та можливості їхнього розвитку, а також розвивати, покращувати, підтримувати вітчизняну наукову діяльність та кар’єру.

З вітальним словом до учасників форуму звернулися начальник Управління науки та інновацій Департаменту освіти і науки ОДА Яна Тихохід, яка розповіла про шляхи та методи підтримки молодих вчених, способи розвитку їхньої наукової діяльності. Після цього секретар Ради молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України, голова Офісу Регіональних зустрічей Андрій Хорольський привітав учасників та виступив з доповіддю. Виступ грунтувався на презентації проєктів та можливостей від Ради молодих вчених при МОН України. Зокрема, було анонсовано старт нових проєктів, ознайомлено учасників про хід поточних проєктів. Впродовж заходу учасники Форуму мали можливість задати питання представнику Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Організатором форуму був кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, голова Ради молодих вчених при обласній державній адміністрації, керівник наукової теми МОН України, стипендіат Кабінету Міністрів України Ярослав Галан, який презентував учасникам форуму доповідь на тему «Діяльність Ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області», в якій охарактеризував основні поняття Ради молодих вчених при ОДА Чернівецької області та окреслив принципи її діяльності. Також з доповіддями виступили Ольга Бешлей та Марта Гараздюк.

Усі учасники форуму отримали сертифікати.

Дякуємо всім, хто взяв участь і долучився до форуму з метою покращення діяльності молодих вчених в регіоні.