Засідання Спілки Рад молодих вчених

21.10.2021 р. відбулось чергове засідання Спілки Рад молодих вчених

На початку засідання учасникам було повідомлено про хід підготовки до регіональних зустрічей рад молодих вчених. Нагадуємо, саме цьому проєкту було присвячено минуле засідання.

Після цього обговорили поточні проєкти: Школу молодого вченого 2.0, а також Меморандум про співробітництво. Учасники зустрічі ознайомились з форматом проведення Школи, а також зміною умов. Після цього розглянули процедуру укладання Меморандуму про співробітництво з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Завершальна частина засідання була присвячена відповідям на актуальні питання, які цікавлять молодих учених: проведення конкурсів науково-дослідних робіт молодих вчених, що фінансуються за коши державного бюджету, стан підготовки “Книги рад молодих вчених – 2020”, оновлення інформації, впровадження науково-технічних розробок та інше.

Наступне засідання відбудеться 24 листопада 2021 року о 16.00.

Нагадуємо, що Спілка Рад молодих вчених – це робочі онлайн наради, що відбуваються щомісяця, на яких Ми з Вами у реальному часі обговорюємо поточні проблеми та шляхи їх вирішення, стан та перспективи розвитку Рад молодих вчених, методи активізації діяльності та помноження результативності роботи. Обговорюються ті питання, з якими звертаються зацікавлені особи до РМУ при МОН. Так, у форматі ZOOM зустрічі ми обговорюємо стратегії розвитку та проєкти, а порядок денний щомісяця формується відповідно до Ваших пропозицій.